ID: 34247
Omschrijving
Zeer interessant gesigneerd exemplaar - Met veilingrapport -
\"Vanwege de goede conditie en mooie omlijsting zou ik het werk in de huidige kunstmarkt een veilingwaarde van € 100-150 toekennen
Jaartal of eeuw object:1992\"
Maten:
Hoog:38,5cmxBreed32,5cm.
De prent zelf is: Breedte :11,6cmxHoogte: 16.3cm
Vraagprijs: €99,-
Wordt uiteraard ZEER goed verpakt en met Track & Trace verzonden.Verzenkosten zijn voor koper - Afhalen: niet mogelijk.
VEILIG BETALEN VIA iDEAL MARKTPLAATS!
Kijk voor alle 2e hands items ook bij mijn andere advertenties.
Jaartal of eeuw object:1992\"
Maten:
Hoog:38,5cmxBreed32,5cm.
Vraagprijs: €99,-