ID: 4813
Algarve last minute: uniek vakantiehuis aan het strand
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
LAST MINUTE 23 maart tot 27 APRIL!!!!
NEEM VOOR PRIJZEN CONTACT OP!!
Direct aan het schilderachtige strand van Benagil (vlak bij Carvoeiro en op 55 km afstand van het vliegveld van Faro) is het gerenoveerde vissershuis CASA VERDE te huur.
Het huis is geschikt voor 4 tot 5 personen en heeft een gezellige woonkamer en open keuken met eetbar, voorzien van alle apparatuur Verder zijn er twee slaapkamers met eigen badkamer. Een slaapkamer heeft twee boxspring bedden, de andere slaapkamer heeft een tweepersoonsbed. Boven deze slaapkamer bevindt zich nog een vide met een eenpersoonsbed.
Verder zijn er twee grote terrassen: een overdekt terras met een eettafel en stoelen en een super dakterras met uitzicht over het strand en de oceaan.
Het huis is zeer comfortabel ingericht en heeft wifi, satelliet TV met alle NL zenders en een audio-installatie.
En......via de trap naar beneden ben je in twee tellen op het strand!
Vanuit het huis kunt u ook schitterende wandelingen meken langs de fascinerende Algarve kust.
Kortom: een unieke plek om uw vakantie door te brengen!
De beschikbaarheid en de huurprijzen voor de verschillende periodes kunt u vinden op onze website www.rentals-algarve.info. De huurprijs is gebaseerd op een bezetting van max. 4 personen. Een extra persoon kost € 75 per week.
De huurprijzen zijn incl. wifi, 2 x p.w. schoonmaak, handdoeken, strandlakens en beddengoed.
Voor een uitgebreide beschrijving en overzicht van de beschikbaarheid kijkt u op www.rentals-algarve.info.
Op Zoover kunt u zien wat andere gasten vonden.....: www.zoover.nl/portugal/algarve/benagil/casa-verde/vakantiehuis
Voor verdere informatie en/of reserveringen kunt u een mailtje sturen aan [email protected] of bellen met 0627117299